Týden knihoven 4. 10. – 9. 10. 14. září 2021, Rubrika: Novinky

V tomto týdnu máme připraveno pro veřejnost několik nabídek. V pondělí 4. října zahajujeme večer besedou „Zdraví je v naší hlavě“. Besedovat přijede Ing. Jarmila Mandžuková, známá odbornice na moderní gastronomii, zdravou výživu a zdravý životní styl. Je autorkou desítek knih, které pomáhají.

Návštěvníci knihovny se mohou těšit i na tradiční a oblíbenou burzu našich vyřazených knih za liberální cenu. Burza potrvá podle zájmu návštěvníků až do konce října, v jehož průběhu budeme podle potřeby doplňovat nabídku dalšími knihami.

A máme také připraveno něco i pro naše mladší čtenáře i nejmladší nečtenáře – „Tvořivá odpoledne pro děti – téma podzim“. Každé odpoledne (kromě středy) od 12 hodin do konce provozní doby knihovny mohou děti přicházet v kteroukoli tuto dobu do naší studovny, kde budou mít připravené drobné úkoly na pracovních listech, které prověří jejich tvořivost, znalost a kreativnost. K tomu jim pomohou připravené tužky, pastelky i vlastní znalosti. Vhodné pro děti 5+ a každý si může vybrat z nabídky, na co sám stačí. Budou tam k dispozici i stolní hry.

 


Další aktuality

Soutěž „Odlož mobil v knihovně“ už jen do 30. září

01.09.2021

Soutěž „Odlož mobil v knihovně“ už jen do 30. září

Ještě jeden měsíc máte možnost odložit svůj starý nepoužívaný mobil v naší knihovně a budete…


Máme opět plnou provozní dobu

01.09.2021

Máme opět plnou provozní dobu

Letošní prázdniny jsou už minulostí a doufáme, že pro všechny zůstanou příjemnou vzpomínkou. A září…


Provozní doba o prázdninách

21.06.2021

Provozní doba o prázdninách

V červenci a srpnu je knihovna stále otevřená, provozní doba upravena jen minimálně. V oddělení…