Týden knihoven 4. 10. – 9. 10. 14. září 2021, Rubrika: Novinky

V tomto týdnu máme připraveno pro veřejnost několik nabídek. V pondělí 4. října zahajujeme večer besedou „Zdraví je v naší hlavě“. Besedovat přijede Ing. Jarmila Mandžuková, známá odbornice na moderní gastronomii, zdravou výživu a zdravý životní styl. Je autorkou desítek knih, které pomáhají.

Návštěvníci knihovny se mohou těšit i na tradiční a oblíbenou burzu našich vyřazených knih za liberální cenu. Burza potrvá podle zájmu návštěvníků až do konce října, v jehož průběhu budeme podle potřeby doplňovat nabídku dalšími knihami.

A máme také připraveno něco i pro naše mladší čtenáře i nejmladší nečtenáře – „Tvořivá odpoledne pro děti – téma podzim“. Každé odpoledne (kromě středy) od 12 hodin do konce provozní doby knihovny mohou děti přicházet v kteroukoli tuto dobu do naší studovny, kde budou mít připravené drobné úkoly na pracovních listech, které prověří jejich tvořivost, znalost a kreativnost. K tomu jim pomohou připravené tužky, pastelky i vlastní znalosti. Vhodné pro děti 5+ a každý si může vybrat z nabídky, na co sám stačí. Budou tam k dispozici i stolní hry.

 


Další aktuality

Pasování na čtenáře v plném proudu

11.06.2024

Pasování na čtenáře v plném proudu

Od konce května do června každou středu probíhá v knihovně slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře.…


Fotookénko do besedování dětí se svou spisovatelkou

14.05.2024

Fotookénko do besedování dětí se svou spisovatelkou

Sdílejte s námi radost našich nejmenších čtenářů ze čtení, tvoření slov v hádankách, hraní divadélka…


Světový den knihy a autorských práv

18.04.2024

Světový den knihy a autorských práv

23. duben – Světový den knihy a autorských práv je oslavou radosti z knih a…