Týden knihoven 4. 10. – 9. 10. 14. září 2021, Rubrika: Novinky

V tomto týdnu máme připraveno pro veřejnost několik nabídek. V pondělí 4. října zahajujeme večer besedou „Zdraví je v naší hlavě“. Besedovat přijede Ing. Jarmila Mandžuková, známá odbornice na moderní gastronomii, zdravou výživu a zdravý životní styl. Je autorkou desítek knih, které pomáhají.

Návštěvníci knihovny se mohou těšit i na tradiční a oblíbenou burzu našich vyřazených knih za liberální cenu. Burza potrvá podle zájmu návštěvníků až do konce října, v jehož průběhu budeme podle potřeby doplňovat nabídku dalšími knihami.

A máme také připraveno něco i pro naše mladší čtenáře i nejmladší nečtenáře – „Tvořivá odpoledne pro děti – téma podzim“. Každé odpoledne (kromě středy) od 12 hodin do konce provozní doby knihovny mohou děti přicházet v kteroukoli tuto dobu do naší studovny, kde budou mít připravené drobné úkoly na pracovních listech, které prověří jejich tvořivost, znalost a kreativnost. K tomu jim pomohou připravené tužky, pastelky i vlastní znalosti. Vhodné pro děti 5+ a každý si může vybrat z nabídky, na co sám stačí. Budou tam k dispozici i stolní hry.

 


Další aktuality

Knihovna o vánočních svátcích

24.11.2021

Knihovna o vánočních svátcích

V době mezi vánočními svátky od 27. do 31. 12. bude knihovna uzavřena. Již nyní…


Cesta za Komenským

18.11.2021

Cesta za Komenským

Přesně ve výroční den úmrtí Jana Amose Komenského jsme si vyslechli v Zámeckém klubu skvělou…


Říjnová burza skončila

04.11.2021

Říjnová burza skončila

Letošní podzimní burza vyřazených knih skončila, a to opět úspěšně. Zájemci si s sebou odnesli…