Týden knihoven 4. 10. – 9. 10. 14. září 2021, Rubrika: Novinky

V tomto týdnu máme připraveno pro veřejnost několik nabídek. V pondělí 4. října zahajujeme večer besedou „Zdraví je v naší hlavě“. Besedovat přijede Ing. Jarmila Mandžuková, známá odbornice na moderní gastronomii, zdravou výživu a zdravý životní styl. Je autorkou desítek knih, které pomáhají.

Návštěvníci knihovny se mohou těšit i na tradiční a oblíbenou burzu našich vyřazených knih za liberální cenu. Burza potrvá podle zájmu návštěvníků až do konce října, v jehož průběhu budeme podle potřeby doplňovat nabídku dalšími knihami.

A máme také připraveno něco i pro naše mladší čtenáře i nejmladší nečtenáře – „Tvořivá odpoledne pro děti – téma podzim“. Každé odpoledne (kromě středy) od 12 hodin do konce provozní doby knihovny mohou děti přicházet v kteroukoli tuto dobu do naší studovny, kde budou mít připravené drobné úkoly na pracovních listech, které prověří jejich tvořivost, znalost a kreativnost. K tomu jim pomohou připravené tužky, pastelky i vlastní znalosti. Vhodné pro děti 5+ a každý si může vybrat z nabídky, na co sám stačí. Budou tam k dispozici i stolní hry.

 


Další aktuality

Březen – měsíc čtenářů

13.02.2024

Březen – měsíc čtenářů

Březen je již tradičně po řadu desetiletí věnován čtenářům. Je oslavou čtení, knih i knihoven.…


Jordan Trail

08.02.2024

Jordan Trail

… 170 kilometrů pěšky napříč jordánskou pouští přes pohádkovou Petru, pouštní vádí Rum až k…


Přednáška PhDr. Víta Mišagy PhD. – Město Hranice ve víru třicetileté války

04.01.2024

Přednáška PhDr. Víta Mišagy PhD. – Město Hranice ve víru třicetileté války

„Dánský vpád 1626 – 1627: Město Hranice ve víru třicetileté války“ je téma přednášky historika…