Pasování prvňáčků na čtenáře proběhlo 26. 5. - 9. 6. 2021

Pasování prvňáčků na čtenáře

Konec školního roku se přibližuje a v naší knihovně už nyní probíhá tradiční slavnostní pasování prvňáčků na rytíře krásného slova. Jsou pozvány děti prvních tříd hranických škol a drahotušské školy do knihovny, kde pasování proběhne za účasti pohádkových bytostí v čele s královnou Knihomilkou. Tyto kouzelné bytosti budou jistě zvědavé, jak se děti naučily hezky číst v tomto školním roce. Každý nový malý rytíř krásného slova po pasování mečem dostane darem originální "knížku pro prvňáčka", poukaz na registraci do knihovny zdarma a pamětní list. První pasování proběhne ve středu 26. května a další pak během června, každou středu. Všichni se těšíme.
Pozor: Akce není další veřejnosti přístupná (myslíme rodiče dětí). Musíme dodržet epidemická opatření.

proběhlo 26. 5. - 9. 6. 2021

Městská knihovna Hranice